O mnie

Jestem Postacią wrażliwą o artystycznej Duszy…
Cenię sobie harmonię, kameralny nastrój-blask świec, zapach kadzideł, nastrojową muzykę. Lubię otaczać się pięknymi bibelotami, kocham koty, te duże i te małe podziwiam ich grację, indywidualność, mądrość, majestatyczność…

Bardzo wybiórczo czytam tematyczne książki… wchłaniam ich zapach, rozkoszuję się tekstem…

Lubię smak gorącej czekolady i zielonej herbaty z nutą opuncji… Aromat ma znaczenie w moim życiu… Zapach, smak, celebracja chwili…
Fascynuje mnie morze… szum fal, spacer jego brzegiem, zachody słońca, krzyk mew….

Przyjemność sprawia mi pielęgnacja ogrodu, uważam, że „KTO KOCHA OGRÓD-WCIĄŻ ŻYJE W RAJU”…

Maluję obrazy intuicyjne, abstrakcja jest mi bliska i ekspresja.

Atelier jest bardzo kameralne, nastrojowe, jego klimat ma sprzyjać spełnieniu się kobiecych marzeń o atrakcyjnym wyglądzie. Stworzyłam w nim pewnego rodzaju garderobę, coś w rodzaju przebieralni, w której znajduje się ogrom kreacji, bibelotów i przeróżnych dodatków, które wykorzystuję podczas stylizowanych sesji.

Moja fascynacja stylizacją ubioru oraz kolorem sięga dzieciństwa, zwracałam na niego uwagę, przywoływał mnie. Zauważałam, że ma ogromne znaczenie, gdy obserwowałam siebie w różnych kombinacjach kolorystycznych czy eksperymentach modowych. Częścią stylizacji są robione przeze mnie ozdobne kompozycje głowy – wianki, korony, fascynatory.

Pasjonują mnie KOLORY… dostrzegam ich potężny wpływ na samopoczucie i wygląd… Dobrze jest mieć świadomość swojej palety kolorów. Łączenie kolorów to sztuka. To ekspresyjna wypowiedź naszej Duszy, głos intuicji.

MAKIJAŻ to rama, a twarz to płótno… Wydobywanie z niej naturalnego piękna, podkreślenie urody poprzez parę ruchów pędzlem czy palcami – to metamorfoza….

STYL to zmysł łączenia i smak estetyczny i coś w środku Nas, co nakazuje zrobić inaczej niż inni. To nasz swoisty podpis, to pierwsze wrażenie, gdy gdzieś się pojawiamy… jedyne, niepowtarzalne… nasze. Vintage i eklektyzm są mi bliskie.

MODĄ natomiast możemy się bawić, przebierać, dobierać, zmieniać.

Kameralne Atelier to miejsce, w którym mam bezpośredni kontakt z Kobietami, ale nie tylko… Skupienie, uwaga, tempo slow, indywidualne podejście, brak rutyny, pasja, otulenie kolorem i malunkiem, fasonem ukrytym w materiale… to przestrzeń, gdzie jest miejsce na rozmowę…

Serdecznie zapraszam, MONIKA MOL